Savivaldybių

Savivaldybių rinkimuose 1995 m. kovo 25 d. tautininkams rinkėjai patikėjo 49 mandatus.

1997 m. kovo 23 d. savivaldybių tarybų rinkimuose už Tautininkų sąjungos kandidatus balsavo 169 822 rinkėjų, kurie išrinko 23 tautininkų savivaldybių tarybų narius, tame tarpe du iš jų, buvo išrinkti Akmenės ir Vilkaviškio rajonų merais.

2002 m. gruodžio mėn. rinkimuose į savivaldybių tarybas 14 tautininkų buvo išrinkti tarybų nariais. Akmenės rajono meras Anicetas Lupeika buvo išrinktas trečią kadenciją iš eilės, bei tapo pirmuoju meru Lietuvoje antrą kadenciją iš eilės rinkėjų išrinktu vienbalsiai.

2007 m. vasario 25 d. Lietuvių tautininkų sąjunga dalyvavo savivaldybių tarybų rinkimuose Akmenės, Joniškio, Kaišiadorių, Šilalės, Vilkaviškio, Kauno miesto ir rajono, Šiaulių ir Vilniaus miesto savivaldybėse, kuriose rinkėjams pasiūlė savo sąrašus. Tautininkams šiose savivaldybėse pavyko iškovoti 3 mandatus.

2015 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose Sąjunga iškėlė kandidatus Vilniaus ir Klaipėdos miestuose, o taip pat Pasvalio rajone, kurioje rinkėjai patikėjo vieną mandatą savivaldybės taryboje. Sąjungos partneriai Respublikonai, Biržų rajone iškovojo 8 mandatus, o Biržų rajono savivaldybės meru buvo išrinktas tautinių vertybių puoselėtojas – Valdemaras Valkiūnas.
https://www.birzai.lt/index.php?-294558980