Seimo

2008 m. spalio 12 d. vykusiuose LR Seimo rinkimuose Tautininkų sąjunga dalyvavo kartu su Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščioniais demokratais. Tuomet į Seimą buvo išrinkti du Tautininkų frakcijos atstovai – Kazimieras Uoka ir Gintaras Songaila, kurie ėmėsi aktyvios veiklos, gindami tautines vertybes Seime bei jungtinėje TS-LKD partijoje.

2012 m. spalio 14 d. Tautininkų sąjunga dalyvavo LR Seimo rinkimuose Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ koalicijos sąraše, su Centro partija, Tautos vienybės sąjunga ir Socialdemokratų sąjunga, taip pat – buvo iškelti kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose. Tačiau, dėl koalicijos pažiūrų įvairiapusiškumo ir informacinių viešinimo priemonių trūkumo, šiai koalicijai pavyko surinkti tik 0,94% balsų nuo visų balsavusiųjų skaičiaus.
2012 m. Seimo rinkimų programa – word.doc

2016 m. sukurta S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“, kurią sudarė Stanislovo Buškevičiaus vadovaujama partija „Jaunoji Lietuva“ ir „Tautininkų sąjunga“. Koalicija dalyvavo 2016 m. spalio 9 d. LR Seimo Rinkimuose, tačiau didesnio rinkėjų palaikymo nesulaukė.
2016 m. trumpoji koalicijos rinkimų programa – pdf