Skyriai

Akmenės rajono skyrius
Sekretorė – Giedrė Garbaliauskienė, +370 614 01026, girda@one.lt

Alytaus miesto skyrius
Pirmininkas – Ričardas Lisauskas, +370 600 56488, mazutis.ricerdas@gmail.com

Biržų rajono skyrius
Pirmininkas – Sigutis Štrėmas, +370 617 04533, s.stremas@gmail.com

Jurbarko rajono skyrius
Pirmininkas – Sigitas Paškevičius, +370 620 19385, +370 614 01026
Sekretorius – Algimantas Batvinis, +370 670 2490, algimantasbatvinis@one.lt

Kaišiadorių rajono skyrius
Pirmininkas – Andrius Jankauskas, +370 625 32 678, a.jankauskas@yahoo.com
Pavaduotojas – Mindaugas Zabelskas, zabelskas@yahoo.com

Kauno miesto skyrius
Pirmininkas –  Algimantas Sabaliauskas, +370 611 24074, algisaba@gmail.com

Kėdainių rajono skyrius
Pirmininkas – Arvydas Štuikys, +370 699 13829, arvydasstuikys@gmail.com
Pavaduotojas – Marius Kundrotas, +370 616 14092, puritonas@gmail.com

Kelmės rajono skyrius
Pirmininkas – Egidijus Sinkevičius, +370 620 45745, segijus@yahoo.com

Klaipėdos miesto skyrius
Pirmininkas – Petras Pareigis, +370 603 87177, petrotakas11@gmail.com

Molėtų rajono Alantos skyrius
Pirmininkas – Marius Gavėnas, +370 646 99839

Pakruojo skyrius
Pirmininkas – Antanas Vaitkus, +370 646 17906, kkentauras1@gmail.com

Panevėžio miesto skyrius
Pirmininkas – Donatas Golubevas, +370 647 32826, donatas.golubevas@gmail.com

Pasvalio skyrius
Pirmininkas – Gintaras Šležas, +370 601 53545, gintaras.slezas@gmail.com

Plungės rajono skyrius
Pavaduotojas – Romas Petrikas, +370 679 16096, petrikasromas@gmail.com

Punsko skyrius
Pavaduotojas – Vytautas Jonas Kalesinskas, +48 665 120544

Radviliškio skyrius
Pirmininkas – Andrius Trubila, +370 685 51171, a.trubila@gmail.com

Šalčininkų skyrius
Pavaduotojas – Vytautas Dailidka, +370 612 34826, dailidka@dailidka.lt

Šiaulių miesto skyrius
Pirmininkas – Reimundas Varapickas, +370 614 65649, reimundas.v@gmail.com
Pavaduotojas – Jonas Jasaitis, +370 699 68947, el.p.mokslolietuva@gmail.com

Šiaulių rajono skyrius 
Pirmininkas – Arūnas Makauskas, +370 604 52392, makauskas.arunas@gmail.com

Širvintų rajono skyrius
Pirmininkas – Alfredas Žirnys, +370 698 43436, alfredaszirnys@zebra.lt
Iždininkė – Vida Bonikaitienė, +370 676 04240, v.bonikatiene@gmail.com

Ukmergės rajono skyrius
Pirmininkė – Audra Uselienė, +370 698 15607, audra.useliene@gmail.com
Pavaduotojas – Stanislovas Budraitis, +370 686 20720

Varėnos rajono skyrius
Pirmininkas – Marius Galinis, +370 610 74347, sodelis@gmail.com

Vilkaviškio rajono skyrius
Pirmininkas – Artūras Mickevičius, +370 652 89304, vilkatautininkas@gmail.com
Pavaduotojas – Alvydas Lekešys, +370 699 85857, lekesysalvydas@gmail.com

Vilniaus miesto skyrių Sueiga
Pirmininkas – Arūnas Eigirdas, +370 686 18693, arunas.eigirdas@gmail.com

Vilniaus Antakalnio skyrius
Pirmininkas – Vladas Turčinavičius, +370 678 83644, vladas.galindas@gmail.com

Vilniaus Fabijoniškių – Šeškinės skyrius
Pirmininkas – Vytautas Stepas, +370 689 49021, vytautas.stepanauskas@gmail.com

Vilniaus Lazdynų skyrius
Pirmininkas – Mindaugas Pukšta, +370 678 02634, mindaugas.puksta@gmail.com

Vilniaus Senamiesčio-Naujamiesčio skyrius  
Pirmininkas – Ričardas Garuolis, +370 687 15082, ri.garuolis@gmail.com

Vilniaus Žirmūnų skyrius
Sekretorius – Tomas Bedulskis, +370 645 69617, tomas.bedulskis@gmail.com